Fotograf ślubny - jak pracujemy

KILKA SŁÓW O NASZEJ PRACY:

 

Jesteśmy fotografującym małżeństwem i pracujemy we dwoje. Celem naszej pracy jest zapewnienie Państwu profesjonalnej obsługi fotograficznej podczas najważniejszego wydarzenia w Waszym życiu. Oboje posiadamy akredytację fotografa ślubnego wydaną przez kurię diecezjalną, co oznacza, że zobowiązujemy się do odpowiedniego zachowania podczas uroczystości w Kościele.

Zazwyczaj staramy się być niewidoczni podczas naszej pracy. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych z Was może to być pierwszy kontakt z profesjonalnym aparatem, dlatego zawsze staramy się rozładować niepotrzebny stres oraz udzielamy wskazówek.

Plener wykonujemy zazwyczaj w inny dzień. Potrzebujemy na to od 2 do 4 godzin. Wybór  scenerii i miejsca do zdjęć pozostawiacie nam albo sami o nim decydujecie. O charakterze sesji decyduje Wasza osobowość , zainteresowania, pasje itp. Możemy odwiedzić kilka miejsc.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy do siebie, możecie ocenić cały materiał jaki oddajemy Klientom oraz szeroką gamę albumów. W czasie rozmowy możemy dowiedzieć się jaką stylistykę zdjęć, charakterystykę obróbki preferujecie np.: warto nam wspomnieć, jeśli lubicie czarno-białe fotografie. Gdy zdecydujecie się Państwo na nasze usługi zostaje podpisana umowa.  Kontaktujemy się z Państwem kilka dni przed ceremonią, kiedy większość decyzji organizacyjnych jest podjęta. Zawsze prosimy o plan wesela ( godziny posiłków, tortu) oraz informację o dodatkowych atrakcjach ( np. pokaz sztucznych ognii itp).

Na selekcję i edycję  materiału potrzebujemy do 3 miesięcy.  Obrobione zdjęcia dostajecie Państwo na pendrivie i z nich wybieracie te, które mają zaleźć się w albumie. Rozliczenie usługi następuje po oddaniu materiału.

Będzie nam bardzo miło uczestniczyć w tym wyjątkowym dla Was dniu.

 

 

698 798 011
sffotokontakt@gmail.com