O MNIE

 

Witam

           Mam na imię Sławek, fotografią interesuję się od dawna. Na początku była to głównie fotografia krajobrazowa, przyrodnicza. Fotografia ślubna jest moją pasją od kilku lat. Lubię zdjęcia naturalne o żywych kolorach, ukazujące emocje, piękno przyrody, architektury i ludzi. Zapraszam do obejrzenia moich prac oraz na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawię swoją ofertę.

 

 

Fotografia ślubna Kielce

 

           Jestem fotografem ślubnym z Kielc. Reportaże ślubne wykonuję głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce. Celem mojej pracy jest zapewnienie Państwu profesjonalnej obsługi fotograficznej podczas najważniejszego wydarzenia w Waszym życiu. Posiadam akredytację fotografa ślubnego wydaną przez kurię diecezjalną, co oznacza, że zobowiązuję się do odpowiedniego zachowania podczas uroczystości w Kościele.

           Staram się być niewidoczny podczas mojej pracy. Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych z Was może to być pierwszy kontakt z profesjonalnym aparatem, dlatego ważne jest dla mnie, żeby rozładować niepotrzebny stres.

           W fotografii ślubnej lubię najbardziej pracę z ludźmi, emocje które towarzyszą Wam i Waszym najbliższym. Praca fotografa  ślubnego bywa bardzo stresująca bo tu nic dwa razy się nie zdarza, ale możliwość stworzenia pięknych zdjęć dla pary młodej które będą pamiątką na całe życie daje mi ogromną satysfakcję. 

          Będzie mi bardzo miło uczestniczyć w tym wyjątkowym dla Was dniu.

 

 

698 798 011
sffotokontakt@gmail.com